KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16894184
nr 1689 4184
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1927, man med spjut. Olja på duk, 47x31 cm, yttermått inklusive ram: 59x45 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 mars 2025
kl 20:36:08
24/3 07:37:21